سوالات متداول

 

 

در این قسمت می توانید سوالات متداول و رایج پیرامون شارژ همراه اول را مشاهده نمایید . به این منظور کافیست تا بر روی علامت + در کنار عنوان کلیک کنید تا مطلب مورد نظر نمایش داده شود .

 

نحوه ارتباط با مدیریت

شما می توانید از طریق شماره تماس شرکت (۱۶-۶۶۳۸۳۵۱۱-۰۲۱) و یا از طریق ایمیل شرکت ( info@pnh.co.ir ) با مدیریت نظرات و پیشنهادات خود را در میان بگذارید .

استان های تحت پوشش

شرکت پارس نیکان همراه از توزیع کنندگان منطقه دو از طرح منطقه بندی استانی شرکت ارتباطات سیار ایران می باشد که مجاز به فعالیت در استانهای خراسان شمالی ، خراسان جنوبی ، خراسان رضوی ، قزوین ، زنجان ، اردبیل ، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی می باشد .

 

نحوه آغاز به همکاری با شرکت پارس نیکان همراه

برای دریافت اطلاعات می توانید به بخش امور نمایندگان مراجعه نمائید .

 

نوع محصولات

کارت شارژ ۲۰٫۰۰۰ ریالی کارت شارژ ۵۰٫۰۰۰ ریالی کارت شارژ ۱۰۰٫۰۰۰ ریالی سیم کارت همراه اول

 

تعداد سفارش کارت شارژ های همراه اول

مطابق آیین نامه نماینده لایه دو به فردی اطلاق می گردد که در هفته به میزان ۱۰٫۰۰۰-۷٫۵۰۰ عدد کارت شارژ سفارش دهد .

 

نحوه اعلام سفارشات نمایندگان لایه دو

نمایندگان لایه دو می بایست سفارشات خود را از طریق تماس با دفتر مرکزی شرکت و یا دفاتر استانی اعلام و نسبت به واریز وجه اقدام نمایند .

 

نحوه پرداخت وجوه نمایندگان لایه دو

نحوه خریدطبق آئین نامه اجرائی همراه اول به صورت نقدی بوده و نمایندگان لایه دو پس از واریز وجه به حساب معرفی شده از طرف شرکت می توانند کالای خود را دریافت نمایند .

 

حوه دریافت سفارشات

نمایندگان لایه دو پس از سفارش و واریز مبلغ خرید خود می توانند با مراجعه به دفتر استانی و یا با هماهنگی با دفتر استانی جهت ارسال بار ، اقدام به تحویل کالای خود نمایند .

 

پروموشن های شرکت پارس نیکان همراه

هر نماینده لایه دو به صورت ماهانه در پایان هر ماه با توجه به رعایت مصوبات آئین نامه و مقررات مجمع توزیع کنندگان همراه اول از پروموشن ماهیانه و کارمزد هفتگی بهره مند خواهند شد .

 

شرایط پرداخت پروموشن و کارمزد

۱٫عدم خرید و فروش کارت شارژ استان های دیگر ۲٫عدم زیر فروشی و گرانفروشی شارژ از قیمت مصوب اعلام شده ۳٫خرید مستمر در طول ماه ۴٫تحقق حد نصاب تارگت هفتگی و ماهیانه تعیین شده برای نماینده لایه دو ۵٫عدم فروش پین دو لایه و الکترونیکی ۶٫عدم باندل نمودن فروش محصولات همراه اول با محصولات دیگر اپراتورها ۷٫همکاری کامل در اجرای توزیع اقلام تبلیغاتی همراه اول ۸٫همکاری با شرکت توزیع کننده در شناسایی و گسترش شبکه توزیع نمایندگان لایه سه ۹٫تعهد مسئولیت در قبال زیر فروشی و گرانفروشی ویزیتورهای تحت امر ۱۰٫رعایت تمامی مفاد آیین نامه توزیع و فروش همراه اول

 

تبلیغات و نحوه دریافت آن

تبلیغات شامل برچسب در سایزهای مختلف ، لیوان ، خوکار ، کیسه و دفتر یادداشت همراه اول می باشد که نمایندگان می توانند با مراجعه به دفتر استانی خود و یا اعلام تقاضا به دفتر مرکزی اقدام به تهیه آن نمایند .

 

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =